سیستم عیب یابی هوشمند Smart Diagnosis


004عیب یابی هوشمند راه حلی خلاقانه از شرکت ال‌جی می‌باشد که روی  جدیدترین محصولات لوازم خانگی   خود قرار داده است، این سیستم در جهت افزایش سرعت  رفع مشکل دستگاه و آسایش هرچه بیشتر کاربران طراحی شده است 

smart diagnosis s2

در این سیستم برای هر مشکل یا عیب احتمالی در کارکرد و یا قطعات دستگاه سیگنال خاصی در نظر گرفته شده است. برنامه کاربردی شرکت ال جی طراحی کرده است که بر رویموبایل های هوشمند نصب می شود.

smart diagnosis s3

ابتدا باید نرم افزار را اجراکنید ، گوشی را نزدیک لوگوی هوشمند روی دستگاه نگه میدارید خطا (ارور) دستگاه به صورت سیگنال از طریق موبایل دریافت می شود و  و عیب دستگاه تشخیص داده می شود و خطای دستگاه روی گوشی شما نمایش داده می شود.

smart diagnosis vector logo

اگر موبایل هوشمند ندارید، ابتدا باید با شرکت ال جی تماس بگیرید تلفن همراه و یا ثابت خود را در فاصله چند سانتی دستگاه نگه دارید تا سیگنال ارور دستگاه به شرکت ارسال شود تا راه حل رفع ایراد دستگاه به شما گفته شود.
این سیستم برای راحتی کاربران طراحی شده است و از این طریق به آسانی شما می توانید ایرادات احتمالی دستگاه خود را تشخیص دهید.

smart diagnosis s4

در دنیای امروز تکنولوژی با سرعت هر چه بیشتر در حال حرکت است و شرکت های مختلف در تلاش هستند که با استفاده از تکنولوژی های مختلف بتوانند نیاز های مصرف کنندگان را برطرف کنند.


instainstagram.com/nikansvc

 494telegram.me/nikansvc

 


دسترسی کاربران